Zīmoli

Lappset

Lappset ir mūsu galvenais un nozīmīgākais partneris. Viņu produkcijā ietilpst augstas kvalitātes rotaļu un sporta laukumu iekārtas, kā arī labiekārtojuma elementi. Sākot ar klasiskiem koka dizaina elementiem, beidzot ar modernām, augstas izturības un vandālisma drošām metāla iekārtām un pat digitalizētām interaktīvajām rotaļām. Lappset zīmols ir labi zināms ar savu materiālu augsto kvalitāti, ilgmūžību un inovācijām gan dizainā, gan funkcionalitātē.

Lappset tika dibināts 1970. gadā kā viena darbinieka uzņēmums, bet šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem rotaļu laukumu ražotājiem Eiropā. Lappset produkti tiek eksportēti uz vairāk kā 40 valstīm visā pasaulē, garantējot lielisku kvalitāti.

Visi Lappset produkti ir saskaņā ar EN 1176 drošības prasībām un vairums ir TÜV sertificēti.

Yalp

Yalp ir Lappset grupas Nīderlandes uzņēmums, kas specializējas modernu un inovatīvu rotaļu elementu ražošanā – viņu produkcijā ietilpst dažādi interaktīvi lementi. Yalp mērķis ir izstrādāt tādus produktus, kas ikvienam sniedz iespēju izaicināt sevi un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm brīvā dabā. Yalp ir pieredzējis uzņēmums, paši savu ražošanu viņi uzsāka 2006. gadā, lai izstrādātu pilnīgi jauna veida iekārtas, kas ir piemērotas jaunās paaudzes bērniem. Šobrīd uzņēmums piedāvā interaktīvus rotaļu risinājumus, kuros datorspēles tiek apvienotas ar jautrām, fiziskām aktivitātēm brīvā dabā.

Norna

NORNA PLAYGROUNDS ir Dānijas ražošanas uzņēmums, kas projektē, ražo un piegādā vislabākās kvalitātes dabisko rotaļu laukumu aprīkojumu. Norna lielākoties izmanto robīnijas koku – papildus ilgajam mūžam pat esot kontaktā ar augsni, robīnijas koks izceļas arī ar izturību spiediena, lieces vai stiepes rezultātā. Starp citu, NORNA PLAYGROUNDS aprīkojums izstrādāts tā, lai atbilstu atbilstu droša rotaļu laukuma prasībām – to apliecina TÜV sertifikāti un atbilstība EN 1176 standartam.

Rubrig

Uzņēmums „RUBRIG” ražo drošības segumu no gumijas ar triecienus amortizējošām īpašībām, kas izgatavoti no otrreiz pārstrādātas gumijas SBR un jaunas gumijas EPDM maisījuma uz poliuretāna bāzes. Uzņēmums izmanto ekskluzīvu, datorvadāmu aprīkojumu, kas ražots pēc pasūtījuma Vācijā, tādā veidā kļūstot par jaunāko un modernāko šāda veida ražotni gumijas plākšņu ražošanai Eiropā, turklāt pati ražotne atrodas tepat Latvijā, Ādažos. Viņu vadošais produkts ir drošības seguma gumijas flīzes sporta, bērnu un citiem āra un iekštelpu infrastruktūras objektiem ar augstu traumu risku. Rubrig produkti atbilst triecienus absorbējošu rotaļu laukumu segumu standartam EN 1177, kā arī citiem piemērojamiem standartiem un nozares prasībām.

GSWeb

GSWeb ir Korejas uzņēmums, kas ražo izturīgas tīklu konstrukcijas, tīklu iekārtas un piramīdas. GSWeb piedāvā plašu produktu klāstu, kā arī nodrošina tīklu detaļas dažādiem pazīstamiem Eiropas ražotājiem. Visi tīkli izstrādāti tā, lai tie būtu bērniem droši – tiem ir poliamīda pārklājums, kas ir pieejams dažādās krāsās, kā arī visiem tīkliem ir tērauda stiegrojums drošībai un izturībai. Ar ģeometriskajām konstrukcijām un materiālu pielāgojamību GSWeb produkti lieliski papildina ikvienu rotaļu laukumu, un tie noteikti piesaista bērnus.

Percussion play

Percussion Play ir neliels ģimenes uzņēmums no Anglijas. Percussion Play savu darbību pilnībā velta āra mūzikas instrumentu radīšanai, kas sniedz jaunu mūzikas pieredzi, ap skaņu veidotu vidi, kas patiks gan iesācējiem, gan pieredzējušiem mūziķiem. Percussion Play āra mūzikas instrumenti tiek pārdoti vairāk nekā 30 valstīs.

Citi partneri

Ir jautājumi?

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums