Zīmoli

Lappset

Yalp

Norna Playgrounds

RubRig

GSWeb

Percussion Play

Lappset

Lappset – mūsu galvenais un klientu vidū visiecienītākais partneris, kurš viennozīmīgi ir bērnu rotaļu laukumu aprīkojuma inovācijas priekšgalā. Viņu produktu klāsts ietver augstākā līmeņa aprīkojumu bērnu rotaļu laukumiem, sporta laukumiem, kā arī labiekārtojuma elementiem. No klasiskiem koka dizaina elementiem līdz modernām, augstas izturības un vandālisma drošām metāla iekārtām un pat digitalizētām interaktīvajām rotaļām.
Lappset zīmolu atšķir tā nelokāmā apņemšanās nodrošināt kvalitāti, izturību un novatorisku dizainu. Uzņēmuma produkti, kas ir slaveni ar saviem augstākās klases materiāliem, ne tikai iztur laika pārbaudi, bet arī pārkāpj radošuma un funkcionalitātes robežas.
Uzņēmums tika dibināts 1970. gadā kā vienas personas uzņēmums, un tas ir kļuvis par vadošo rotaļu laukumu ražotāju Eiropā. Mūsdienās to ietekme sniedzas tālu aiz robežām, to produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm. Šī starptautiskā sasniedzamība uzsver uzticību un pārliecību, ko klienti no dažādām pasaules malām piešķir Lappset solījumam par izcilu kvalitāti. Sadarbība ar Lappset nozīmē vairāk nekā piecu gadu desmitu ilgās pieredzes izmantošanu un centību radīt iedvesmojošu un drošu spēļu vidi. Pievienojieties mums, lai aptvertu izcilību un inovācijas – paceliet savus rotaļu laukumu projektus jaunās radošuma un izturības virsotnēs. Visi Lappset produkti ir saskaņā ar EN 1176 drošības prasībām un vairums ir TÜV sertificēti.

Yalp

Yalp, kas ir Nīderlandē bāzētās Lappset grupas neatņemama sastāvdaļa, ir vadošais uzņēmums, kas specializējas modernu un inovatīvu rotaļu elementu ražošanā. Viņu plašajā produktu klāstā ir iekļauts daudzveidīgs interaktīvu elementu klāsts, kas radīts, lai spēles brīvā dabā pārvērstu par aizraujošu piedzīvojumu.
Uzņēmuma galvenā misija ir dot iespēju visām vecumu grupām izaicināt sevi un piedalīties fiziskajās aktivitātēs brīvā dabā. Faktiski uzņēmums uzsāka savu neatkarīgo ražošanu 2006. gadā, un to virzīja vīzija par jaunu spēļu aprīkojuma laikmetu, kas pielāgots augošās bērnu paaudzes vajadzībām.
Mūsdienās Yalp ir sinonīms jaunākajiem interaktīvajiem spēļu risinājumiem, kas nemanāmi apvieno datorspēļu azartu ar fizisko aktivitāšu prieku brīvā dabā. Šie novatoriskie piedāvājumi ne tikai aizrauj iztēli, bet arī veicina fizisko sagatavotību, sociālo mijiedarbību un kognitīvo attīstību. Būdams Lappset ģimenes loceklis, uzņēmums izmanto kolektīvās zināšanas un apņemšanos nodrošināt kvalitāti, kas Lappset ir padarījuši par ievērojamu figūru bērnu rotaļu laukumu aprīkojuma nozarē. Sadarbība ar Yalp nozīmē iekļauties āra spēļu pasaulē, kas ir pārdomāta digitālajā laikmetā, kur jautrība un fitness apvienojas, lai radītu neaizmirstamu, interaktīvu rotaļu pieredzi. Pievienojieties mums, lai izpētītu Yalp pārveidojošo pieeju spēlei.

Norna Playgrounds

Norna Playgrounds, kas nāk no Dānijas, ir ievērojams ražošanas uzņēmums, kas ir slavens ar savu nelokāmo apņemšanos izstrādāt augstākās kvalitātes dabisko bērnu rotaļu laukumu aprīkojumu. Norna Playgrounds specializējas tādu rotaļu laukumu aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un piegādē, kas nevainojami saplūst ar vidi, vienlaikus veicinot drošu un iztēles bagātu rotaļu pieredzi. Uzņēmuma ētikas pamatā ir robīnijas koksnes izmantošana, kas atspoguļo izturību un vides draudzīgumu. Robinia koksnei piemīt izcila ilgmūžība saskaroties ar augsni, un pakļaujot to spiedienam tā arī demonstrē ievērojamu izturību, locīšanai vai stiepšanai. Šī apzinīgā materiālu izvēle nodrošina, ka Norna Playgrounds aprīkojums būs izturīgs un uzticams arī turpmākajos gados, ar minimālu ietekmi uz vidi.
Uzņēmuma misija sniedzas tālāk par izcila bērnu rotaļu laukuma aprīkojuma izveidi. Viņus virza dziļa apņemšanās veicināt drošu un patīkamu rotaļu vidi. Viņu uzticību drošībai apliecina viņu TÜV sertifikātu iegūšana un stingra atbilstība EN 1176 standartam, nodrošinot klientiem bērnu rotaļu laukumu aprīkojumu, kas atbilst visaugstākajām drošības prasībām.
Lielu uzmanību pievēršot dabas iedvesmotām spēlēm, uzņēmums cenšas savienot bērnus ar dabu, mudinot viņus izpētīt, mācīties un attīstīties, izmantojot interaktīvas spēles. Viņu aprīkojums harmoniski iekļaujas dažādās ainavās, radot bērniem ērtu telpu saziņai ar dabas pasauli, veicinot fiziskās aktivitātes un attīstot viņu iztēli. Būtībā Norna Playgrounds ir ne tikai ražošanas uzņēmums, bet gan bērnības prieka un labklājības sargs. Viņu centība nodrošināt kvalitāti, drošību un ilgtspējību ir apliecinājums viņu misijai bagātināt bērnu un kopienu dzīvi, nodrošinot viņiem labāko dabisko bērnu rotaļu laukumu aprīkojumu. Pievienojieties mums, lai aptvertu spēles un dabas garu ar Norna Playgrounds.

Rubrig

Uzņēmums RUBRIG ir Latvijas uzņēmums, kas ražo novatorisku gumijas drošības grīdas segumu, lai nodrošinātu triecienu amortizējošas un izcilas triecienu absorbācijas īpašības. Mūsu apņemšanās nodrošināt drošību, ilgtspējību un jaunākās tehnoloģijas mūs atšķir šajā nozarē. RUBRIG unikālais gumijas drošības grīdas segums ir rūpīgi izstrādāts no otrreizēji pārstrādātas gumijas SBR un jaunas gumijas EPDM maisījuma, kas viss ir uzstādīts uz poliuretāna pamata. Šī uzvarošā kombinācija ne tikai nodrošina augstākā līmeņa izturību, bet arī kalpo kā apliecinājums mūsu centībai ievērot atbildību par vidi. Izmantojot otrreizēji pārstrādātus materiālus, uzņēmums veicina ilgtspējīgāku nākotni, vienlaikus ievērojot augstākos kvalitātes standartus.
Viens no RUBRIG galvenajiem atšķirību rādītājiem ir modernas un pēc pasūtījuma izstrādātās ražošanas iekārtas, lai atbilstu stingrajām specifikācijām. Šī progresīvā tehnoloģija uzņēmumu pozicionē kā jaunāko un modernāko šāda veida gumijas plākšņu ražošanas rūpnīcu Eiropā. Ražotne atrodas Ādažos, Latvijā, un tā ir stratēģiski izvietota, lai efektīvi un ilgtspējīgi apkalpotu klientus.
Uzņēmuma vadošais produkts, drošības pārklājuma gumijas flīzes, ir izstrādāts, lai piedāvātu nepārspējamu aizsardzību dažādās vidēs, tostarp sporta objektos, bērnu rotaļu laukumos un citās iekštelpu un āra telpās. Šīs flīzes atbilst EN 1177 standartam attiecībā uz triecienu absorbējošām rotaļu laukumu virsmām, demonstrējot viņu nelokāmo apņemšanos nodrošināt drošību un kvalitāti. RUBRIG misija ir skaidra: nodrošināt visaugstākā līmeņa drošību, komfortu un ilgtspējību, izmantojot novatoriskos gumijas drošības grīdas segumu risinājumus. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt saviem klientiem sirdsmieru, kas rodas, apzinoties, ka viņi ir izvēlējušies labāko šajā nozarē.

GSWeb

GSWeb – dinamisks Korejas uzņēmums, ir vadošais ražotājs, kas specializējas izturīgu tīkla struktūru, tīkla iekārtu un piramīdu ražošanā. GSWeb piedāvā plašu produktu klāstu un kalpo kā uzticams tīkla komponentu piegādātājs pazīstamiem Eiropas ražotājiem. Viņu apņemšanās nodrošināt kvalitāti, drošību un inovācijas izceļ tos šajā nozarē. GSWeb īpašu uzmanību pievērš drošībai un izturībai. Visi to tīkli ir izstrādāti, domājot par bērnu drošību, un tiem ir bērniem drošs poliamīda pārklājums, kas pieejams dinamiskā krāsu klāstā. Lai nodrošinātu ilgstošu izturību un uzticamību, visiem tīkliem ir tērauda stiegrojums.
Uzņēmuma misija ir pārveidot parastos bērnu rotaļu laukumus valdzinošās, drošās un iztēles bagātās telpās, kas aicina bērnus izpētīt un mācīties. Ar savu raksturīgo ģeometrisko dizainu un daudzpusīgajiem materiāliem, viņu produkti nemanāmi iekļaujas jebkurā rotaļu laukumā, rosinot bērnos zinātkāri, veicinot fiziskās aktivitātes un veicinot sociālo mijiedarbību.
GSWeb ne tikai ražo izcilus tīkla risinājumus, bet arī cenšas ievērot augstākos drošības standartus un nozares noteikumus. Viņu nelokāmā apņemšanās nodrošināt kvalitāti garantē, ka viņu produkti pastāvīgi atbilst visstingrākajiem kritērijiem, nopelnot tiem uzticamu reputāciju starptautiskajos tirgos. Uzņēmums redz rotaļu laukumus kā dinamisku vidi izaugsmei, iztēlei un priekam. Viņu mērķis ir uzlabot bērnu spēļu pieredzes kvalitāti, nodrošinot augstākā līmeņa tīkla risinājumus, kas iedvesmo radošumu un piedzīvojumus. Ar GSWeb produktiem katrs rotaļu laukums kļūst par jautrības, drošības un neierobežotu iespēju patvērumu.

Percussion Play

Percussion Play – ģimenes uzņēmums, kas nāk no Anglijas, ir saistīts ar dziļu aizraušanos ar āra mūzikas instrumentu radīšanu. Viņu misija ir izkopt unikālu muzikālo pieredzi, pārvēršot āra telpas harmoniskā vidē, kas rezonē gan iesācēju, gan pieredzējušu mūziķu vidū. Uzņēmums, kas dibināts pēc principa apvienot mūzikas prieku ar āra brīnumiem, kopš tā pirmsākumiem ir radījis plašu un burvīgu mūzikas instrumentu klāstu. Viņu mērķis ir iepludināt mūzikas burvību dabiskā vidē, aicinot jebkuru sazināties ar savu iekšējo mūziķi, baudot brīvdabas skaistumu.
Percussion Play apņemšanās nodrošināt inovācijas un kvalitāti ir acīmredzama viņu rūpīgi izstrādātajos āra mūzikas instrumentos. Katrs instruments ir rūpīgi izstrādāts, lai radītu bagātīgas, melodiskas skaņas, radot sajūtu pieredzi, kas valdzina iztēli un nomierina dvēseli. Neatkarīgi no tā, vai tie ir smalki ksilofona zvani vai ritmisks bungu sitiens, šie instrumenti ir meistarīgi izstrādāti, lai izturētu elementus, nodrošinot to ilgmūžību un noturību.
Savā ceļojumā, lai radītu harmoniju ar brīvdabas mūziku, uzņēmums ir pārsniedzis robežas un tagad sasniedz mūzikas entuziastus vairāk nekā 30 valstīs. Šī globālā klātbūtne liecina par viņu instrumentu universālo pievilcību, kas rezonē ar dažādām kultūrām un vecuma grupām. Papildus izcilajai meistarībai Percussion Play instrumenti ir kas vairāk nekā tikai izstrādājumi; tie ir līdzeklis radošuma veicināšanai, labklājības uzlabošanai un paliekošu atmiņu radīšanai. Uzņēmuma vīzija ir iedvesmot cilvēkus uztvert mūziku kā neatņemamu pieredzes sastāvdaļu, veicinot ne tikai māksliniecisko izpausmi, bet arī sabiedrības iesaistīšanos. Percussion Play apņemšanās apvienot mūzikas prieku ar dabas brīnumiem ir viņu misijas pamatā. Izmantojot savus rūpīgi izstrādātos āra mūzikas instrumentus, viņi cenšas bagātināt dzīvi, pa vienai melodiskajai notij. Turpinot paplašināt savu globālo sasniedzamību, Percussion Play joprojām ir veltīts tam, lai harmonizētu pasauli ar mūzikas spēku, pārvarot robežas un audzinot mīlestību pret mākslas veidu ikvienā pasaules malā.

Citi partneri

Ir jautājumi?

Ja ir kādi jautājumi, droši
sazinies ar mums