Iepazīsties ar Teqball – spēli, kas pārņem pasauli!

23/01/2024
teqball game

Vai esi kādreiz domājis, kas notiktu, ja apvienotu futbolu, galda tenisu un izliektu galdu?

 

 

Teqball piedāvā jaunu skatījumu uz klasiku un ir guvis plašu popularitāti rekordīsā laikā.

 

Teqball radās 2012. gadā, kad kopā sanāca trīs futbola entuziasti – Gábor Borsányi, György Gattyán un Viktor Huszár. Tās pamatā ir revolucionārs, izliekts galds – divu gadu rūpīgu pārbaužu un izpētes rezultāts. Cietais organiskā stikla tīkls nodrošina dinamiku, pārvēršot sapni par realitāti.

Tā nav tikai spēle – tā ir futbola un galda tenisa kombinācija, kas prasa ātru domāšanu un modrību. Papildus spēļu taktiskajiem aspektiem Teqball veicina komandas garu, izturību un koncentrēšanās spējas.

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši – bumbu atļauts sist ar jebkuru ķermeņa daļu, izņemot rokas, raidot to pretinieka laukumā, bez atkārtotiem sitieniem ar vienu un to pašu ķermeņa daļu.

 

Vai vēlies izmēģināt Teqball?

Apmeklē Mārupes Valsts Ģimnāzijas sporta laukumu, jo tieši tur esam uzstādījuši TEQ ONE galdu.

Kāpēc Teqball?

  • Uzlabo koordināciju, izturību, veiklību, domāšanas spējas, futbola un tehniskās prasmes.

  • Piemērots ikvienam vecumam, dzimumam vai fiziskajai sagatavotībai – Teqball laipni gaida ikvienu.

  • Teqball paver durvis starptautiskiem notikumiem, piedāvājot karjeras iespējas šajā jaunajā sporta veidā.

  • Šobrīd Teqball ir jau atzīts 130 nacionālajās federācijās un, nenoliedzami, šis skaitlis tikai palielināsies.

 

Teqball unikālās priekšrocības sniedzas ārpus jomas. No koordinācijas līdz veiklībai, iesaistot visas galvenās muskuļu grupas. Nav brīnums, ka tādi labākie futbola klubi kā Madrides Real, Chelsea, PSG, Ajax un Arsenal iekļauj Teqball savos treniņos.

Pievienojieties Teqball entuziastu līgai, tostarp tādām leģendām kā Ronaldinho, Luis Figo, Simo Sabroso, Robert Pires un Sean Garnier!

 

Šīs spēles pievilcība sniedzas ārpus profesionālā sporta robežām, padarot to par ideālu papildinājumu dažādām vidēm – no skolām līdz sporta arēnām un bērnu rotaļu laukumiem.

Viena no Teqball izcilajām iezīmēm  ir pielāgojamība dažādām telpām.

Skolām, kuras vēlas sportot ar prieku un aizrautību, Teqball nodrošina saistošu un dinamisku aktivitāti, kas attīsta koordināciju, reakciju un komandas darbu.

Vienkāršais dizains nodrošina, ka visu vecumu un prasmju līmeņa spēlētāji var viegli piedalīties, raisot vienotības sajūtu jauniešu vidū.

 

Sporta arēnas, kas meklē novatorisku pieeju, lai izklaidētu skatītājus, var izmantot Teqball ātro un intensīvo spēli, lai radītu aizraujošu pieredzi.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir uzstādīta kā atsevišķa funkcija vai iekļauta plašākās sporta iekārtās, Teqball spēle rada interaktīvu elementu, kas piesaista līdzjutēju uzmanību.

 

Arī bērnu rotaļu laukumi un Teqball ir lieliska kombinācija! Spēja pielāgoties dažādām virsmām, kā arī izturība pret laikapstākļiem, padara to par aizraujošu papildinājumu āra rotaļu laukumiem.

Tā laikapstākļu noturība nodrošina baudījumu visa gada garumā, padarot to par lielisku ieguldījumu organizācijām, kas meklē ilgstošu, saistošu darbību savās kopienās.

 

Vai esi gatavs uzsākt savu Teqball ceļojumu?

Izpēti mūsu TEQBALL piedāvājumu ar labāko aprīkojumu šeit.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums

Skatīt mūsu
produktus