Aprīkojums visa veida treniņiem

30/11/2021
Mikko Salo, CrossFit World Champion 2009

Izmantojiet sava ķermeņa svaru spēka un izturības veicināšanai ārtelpās!

Fitnesa entuziasti un sportisti jau zina, ka vingrojumi ar ķermeņa svaru var būt diezgan spraigi. Treniņi, izmantojot sava ķermeņa svaru (jeb vingrošana), ir lielisks sporta veids, jo treniņus var uzsākt, kolīdz ir pieejams atbilstošs treniņu aprīkojums. “Lappset Fitness” sporta laukumos vienlaikus var trenēt vairākas muskuļu grupas vai efektīvi paātrināt sirdsdarbību iezīmētajās šķēršļu joslās. Ķermeņa svara treniņi veicina izturību, mobilitāti un spēku. Tie vienlaikus uzlabo arī līdzsvaru, ātrumu un veiklību. Lieliskais āra treniņu laukumu dizains un “Fitness” līnijas elementi izaicina gan iesācējus, gan pieredzējušākus entuziastus, jo tie ir piemēroti dažādu treniņu programmu kustību kombinācijām. Trenējoties, izmantojot “Lappset Fitness” produktus, jūs varat pilnībā pielāgot treniņus savām prasmēm, izvēloties vingrinājumu atkārtojumu skaitu un tempu neatkarīgi no tā, vai trenējaties bieži vai tikai ik pa laikam, vai esat profesionāls sportists.

Izstrādāts kopā ar profesionāļiem

Efektīvs un enerģijas pilns dizains. Radīts kopā ar profesionāļiem.

“Lappset Fitness” aprīkojuma dizains atspoguļo sportam raksturīgo enerģiju. Visa “Fitness” līnijas koncepcija ir izstrādāta kopā ar Miko Salo (Mikko Salo), pasaules krosfita čempionu 2009. gadā, un Anu Puonti, pirmo krosfita instruktori Somijā.

“Fitness” līnijas aprīkojumā izmantoti koka un metāla materiāli. Izmantotie materiāli ir rūpīgi atlasīti, lai atbilstu lietotāju vajadzībām. Aprīkojums nekļūst pārāk karsts vai auksts, un lietošanas laikā nekļūst, piemēram, slidens.

Ir pieejamas četras krāsu kombinācijas. Krāsas ir pielāgotas arī citām mūsu produktu līnijām, piemēram, “Gym”, “Senior Sport” un “Finno”. Tas ļauj radīt harmoniskus āra aktivitāšu laukumus dažādām vecuma un lietotāju grupām.

Gatavie “Fitness” parki ir radīti, lai lietotāji varētu parkā trenēt visas ķermeņa muskuļu grupas.

Gatavie parki ir īpaši piemēroti, piemēram, skolu pagalmiem un pusaudžiem. Trenējoties skolas pagalmā, skolēni var sacensties ar saviem draugiem.

Pieejamas četras krāsu kombinācijas

Slow
(Klasiskā “Fitness” produktu krāsu gamma.)
Active
Solid
sporta aprīkojums
Joy

Viegli uzsākt treniņus, izmantojot QR kodu

“Fitness” līnija ir piemērota gan krosfita entuziastu, gan neregulāru lietotāju vajadzībām, tādēļ “Fitness” produkti ir aprīkoti ar QR kodiem – tos noskenējot, ir pieejami WOD videoklipi. WOD ir krosfita termins, kurš apzīmē dienas treniņu (Workout Of the Day).

Ar šiem videoklipiem ir viegli uzsākt treniņus!

Tālāk skatiet WOD videoklipu piemērus:

Treniņu videoklipi ir pieejami arī Lappset “YouTube” kanālā.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums

Skatīt mūsu
produktus