Par mums

Komanda

Fixman spēks ir mērķtiecīgā komanda. Mēs esam dinamiska un saliedēta ģimene, kuru virza aizraušanās uz izcilu bērnu rotaļu laukumu izveidi, atpūtas zonu uzlabošanu un pilsētvides atdzīvināšanu. Mūsu apņemšanās gūt prieku un gandarījumu ir mūsu darba neatņemama sastāvdaļa, un mēs esam profesionāļi katrs savā jomā un “rotaļāšanās disciplīnā”. No biroja komandas līdz montāžas spēkavīriem – visa Fixman komanda patiesi tic produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvājam saviem klientiem.

Fixman uzņēmums

Bērnu rotaļu laukumi un to ierīkošana ir Fixman specialitāte. Produktu klāstā atrodami arī sporta un vingrošanas laukumi, parku un dārzu aprīkojums, āra fitnesa trenažieri un gumijas segumi plašā izvēlē.

Mūsu vērtība, misija, vīzija

Fixman misija ir radīt ievērojamus atpūtas laukumu projektus, izmantojot pasaules vadošo ražotāju produktus. Mēs esam šeit, lai būvētu rotaļu laukumus, sporta laukumus, kuri ir ilgtspējīgi, izturīgi, tiek aktīvi lietoti un sniedz pievienoto vērtību mūsu klientu veidotajai publiskajai ārtelpai. Mēs savos projektos apvienojam dizainu, tehnoloģijas un dzīvesprieku! Fixman vīzija ir būt Baltijas valstu līderiem jaunu un inovatīvu projektu izveidē un dot ieguldījumu, lai Baltijas valstis kļūtu atpazīstamas ar ģimenēm draudzīgiem parkiem un pilsētvidi. Mūsu vērtības ir profesionalitāte ik visā, ko darām, ātra un efektīva komunikācija un atbildīga un savlaicīga projektu īstenošana. Mēs esam rotaļu eksperti!

Uzņēmuma vēsture

SIA Fixman dibināts 2007.gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā, pievēršot lielu uzmanību drošības un kvalitātes jautājumiem. Šajā laikā Latvijā īstenoti daudzi lielu un mazu projektu, iegūts plašs uzticamu klientu un dzīvespriecīgu mazo iekārtu lietotāju loks. Kopš 2010.gada Fixman ir uzsācis savu darbību arī Igaunijā un kopš 2018.gada Lietuvā. Uzņēmums ik gadu ir turpinājis augt un attīstīties, paplašinot savu piedāvājumu ar projektu izstrādi, laukumu ikdienas uzturēšanu un apkalpošanu, drošības prasību konsultācijām un pārbaudēm.

Kvalitātes standarti, drošība un sertifikāti

Ar vairāk kā 15 gadu darba pieredzi, esam vieni no pieredzes bagātākajiem un kompetentākajiem uzņēmumiem nozarē. Visus darbus veicam saskaņā ar spēkā esošajiem drošības standartiem, lai iekārtas būtu uzstādītas atbilstoši ražotāja instrukcijām, vairums iekārtu un konstrukciju ir sertificētas. Mūsu ikdienas darbā būtiskākais ir rotaļu aprīkojuma standarts EN1176, taču profesionāli pārzinām un īstenojam projektus arī saskaņā ar sporta aprīkojuma, Parkour laukumu un Fitnesa laukumu standartiem.

Mūsu kolēģi Baltijas valstīs

Mūsu komanda Latvijā

Mūsu dizaina komanda

Mūsu komanda Igaunijā

Mūsu komanda Lietuvā

Montāžas komanda

Rotaļu iekārtas, sapakotas uz paletēm, nesniedz īpašu prieku, tādēļ mūsu montāžas komanda palīdzēs uzbūvēt laukumu un ieklāt tajā drošības segumu. Veicam gan klasisku standarta iekārtu montāžu, gan nestandarta aprīkojuma ražošanu, komplektēšanu un būvniecību. Un arī turpmākā dzīves cikla laikā mēs parūpēsimies, lai iekārtas vienmēr ir darba kārtībā un saremontētas spētu kalpot vēl ilgāk.