Par mums

Komanda

Fixman spēks ir komandā. Mēs esam lieliska un enerģiska ģimene, kuriem mirdz acis radīt burvīgus rotaļu un atpūtas laukumus un uzlabot pilsētvidi. Priecāties un baudīt ir daļa no mūsu darba pienākumiem, un mēs esam profesionāļi katrs savā jomā un “rotaļāšanās disciplīnā”. No biroja komandas līdz montāžas spēkavīriem – visa Fixman komanda patiesi tic produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvājam saviem klientiem.
Fixman team

Fixman uzņēmums

Rotaļu laukumi un to ierīkošana ir SIA Fixman specialitāte. Produktu klāstā atrodami arī sporta un vingrošanas laukumi, parku un dārzu aprīkojums, āra fitnesa trenažieri un gumijas segumi plašā izvēlē.

Mūsu vērtība, misija, vīzija

Fixman misija ir radīt ievērojamus atpūtas laukumu projektus, izmantojot pasaules vadošo ražotāju produktus. Mēs esam šeit, lai būvētu rotaļu laukumus, sporta laukumus, kuri ir ilgtspējīgi, izturīgi, tiek aktīvi lietoti un sniedz pievienoto vērtību mūsu klientu veidotajai publiskajai ārtelpai. Mēs savos projektos apvienojam dizainu, tehnoloģijas un dzīvesprieku! Fixman vīzija ir būt Baltijas valstu līderiem jaunu un inovatīvu projektu izveidē un dot ieguldījumu, lai Baltijas valstis kļūtu atpazīstamas ar ģimenēm draudzīgiem parkiem un pilsētvidi. Mūsu vērtības ir profesionalitāte ik visā, ko darām, ātra un efektīva komunikācija un atbildīga un savlaicīga projektu īstenošana. Mēs esam rotaļu eksperti!

Uzņēmuma vēsture

SIA Fixman dibināts 2007.gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā, pievēršot lielu uzmanību drošības un kvalitātes jautājumiem. Šajā laikā Latvijā īstenoti daudzi lielu un mazu projektu, iegūts plašs uzticamu klientu un dzīvespriecīgu mazo iekārtu lietotāju loks. Kopš 2010.gada Fixman ir uzsācis savu darbību arī Igaunijā un kopš 2018.gada Lietuvā. Uzņēmums ik gadu ir turpinājis augt un attīstīties, paplašinot savu piedāvājumu ar projektu izstrādi, laukumu ikdienas uzturēšanu un apkalpošanu, drošības prasību konsultācijām un pārbaudēm.

Kvalitātes standarti, drošība un sertifikāti

Ar vairāk kā 15 gadu darba pieredzi, esam vieni no pieredzes bagātākajiem un kompetentākajiem uzņēmumiem nozarē. Visus darbus veicam saskaņā ar spēkā esošajiem drošības standartiem, lai iekārtas būtu uzstādītas atbilstoši ražotāja instrukcijām, vairums iekārtu un konstrukciju ir sertificētas. Mūsu ikdienas darbā būtiskākais ir rotaļu aprīkojuma standarts EN1176, taču profesionāli pārzinām un īstenojam projektus arī saskaņā ar sporta aprīkojuma, Parkour laukumu un Fitnesa laukumu standartiem.

Mūsu kolēģi Baltijas valstīs

Mūsu komanda Latvijā

Miks Lukstiņš

CEO
+371 26321299
miks@fixman.lv

Katrīna Lapiņa

Projektu vadītāja
+371 27007670
katrina@fixman.lv
Anna Fixman

Anna Šteinerte

Projektu vadītāja
+371 26 130 143
anna@fixman.lv

Dana Eglīte

Ainavu arhitekta asistente
+371 29686430
dana@fixman.lv

Ilze Janpavle

Ainavu arhitekte
+371 26475173
ilze@fixman.lv

Mūsu komanda Igaunijā

Kristen Roose

CEO
+372 55585605
kristen@fixman.ee

Liina Karpova

Projektu vadītāja
+372 55510767
liina@fixman.ee

Mona Lisa Pajula

Projektu vadītāja
+372 55585681
mona@fixman.ee

Britta Bergmann

Biroja vadītājs / Loģistika
+372 55585600
haldus@fixman.ee

Mūsu komanda Lietuvā

Inga Liudvinavičienė

CEO
+370 61007076
inga@fixman.lt

Ugnė Norvilytė

Direktores asistente
+370 61619461
ugne@fixman.lt

Martynas Daukšys

Pārdošanas vadītājs
+370 61490437
martynas@fixman.lt

Montāžas komanda

Rotaļu iekārtas, sapakotas uz paletēm, nesniedz īpašu prieku, tādēļ mūsu montāžas komanda palīdzēs uzbūvēt laukumu un ieklāt tajā drošības segumu. Veicam gan klasisku standarta iekārtu montāžu, gan nestandarta aprīkojuma ražošanu, komplektēšanu un būvniecību. Un arī turpmākā dzīves cikla laikā mēs parūpēsimies, lai iekārtas vienmēr ir darba kārtībā un saremontētas spētu kalpot vēl ilgāk.