Pakalpojumi

Projekta sagatavošana

Mēs varam palīdzēt ar projekta sagatavošanu. Ja jums ir ideja, bet nezināt, kā to īstenot, mēs varam jums palīdzēt sagatavot projektam nepieciešamo dokumentāciju un sniegt konsultāciju par projekta sagatavošanas procesu.

Dizains

Mūsu talantīgā un radošā komanda specializējas rotaļu un atpūtas laukumu projektēšanā, radot neaizmirstamus un unikālus risinājumus, atbilstoši katras vietas specifikai. Katram klientam piedāvājam risinājumus atbilstoši konkrētās vietas stilam, platībai un budžeta iespējām. Izstrādājam arī jaunus produktus un pielāgojam standarta iekārtu formas, krāsas un funkcijas.

Produkti

Sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem produktu piegādātājiem. Mūsu partneri ir pasaulē pazīstami kvalitatīva rotaļu inventāra ražotāji – Lappset, Yalp, GSWeb, Percussion Play un citi. Ilgo gadu sadarbība un partneru atbalsts ļauj ātri orientēties produktos un realizēt projektu termiņos.

Uzstādīšana

Mūsu enerģiskā un profesionālā montāžas komanda nodrošinās laukumu izbūves darbus. Ar vairāk kā 15 gadu darba pieredzi šajā nozarē esam vieni no pieredzes bagātākajiem un kompetentākajiem, visus darbus veicam saskaņā ar spēkā esošajiem drošības standartiem, lai iekārtas būtu uzstādītas saskaņā ar ražotāja instrukcijām un atbilstu EN1176 standartam.

Apkope

Fixman piedāvā rotaļu laukumu ikdienas uzturēšanu, kas ir ļoti nozīmīga komponente, lai laukumu uzturētu drošu, izskatīgu un paildzinātu tā mūžu. Rotaļu laukumi ir ik dienas jāuztur darba kārtībā, bojājumi un vandālisms jānovērš maksimāli īsā laika posmā. Piedāvājam arī drošības jautājumu konsultācijas un rotaļu laukumu drošības pārbaudes gan projektēšanas fāzē, gan pēcuzstādīšanas un ikgadējās pārbaudes.

Ja esat ieinteresēts mūsu produkcijā, ja ir kādi jautājumi vai nezināt, ar ko sākt, sazinieties ar mums. Mēs labprāt palīdzēsim!

MIKS LUKSTIŅŠ

CEO, FIXMAN