Kļūsti interaktīvs ar inovatīvo iekštelpu rotaļu Luna!

04/03/2024

Nekas cits tā neliek cilvēkiem iesaistīties rotaļās kā krāsaina un jautra spēle,
kur Tev jāparāda pāris deju soļi. Lūk, par ko ir Luna!

 

Vienkāršas lietas un kopā pavadīts laiks padara dzīvi vieglu un patīkamu. Šī ir vēl viena lieliska spēļu tehnoloģija “Lappset” Luna, kas radīta, lai uzlabotu vispārējo labklājību un laimi. To var baudīt ikviens, jo tā ir piemērota visiem prasmju līmeņiem un spējām. Šī interaktīvā spēle ietver tikai 3,8 metrus lielu laukumu un inovatīvu viedo sensoru, kas viegli nosaka katru spēlētāju, reaģē uz spēlētāja kustībām, radot tām skaņu un mūziku. Vai tas nav lieliski? Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz izaicinājumu šī spēle var radīt, bet noteikti tā radīs arī daudz neaizmirstamu mirkļu, kādēļ jūs vienmēr vēlēsieties atgriezties.

Ikviens var izklaidēties, jo spēle Luna piesaista, un iesaista dažāda vecuma auditoriju, kā arī to var spēlēt vairāki spēlētāji reizē. Bērni paši patstāvīgi var orientēties spēlē, jo tas neprasa lielu palīdzību no malas. Kas vēl ir lieliski, tas, ka šī ir atvērta tipa spēle, bez apdraudējumiem un kāpšanas objektiem, drošība ir prioritāte!

 

Dejas priekšrocības

Ikviens zina, ka deja ir lielisks veids, kā uzlabot fizisko sagatavotību, veicinot sirds un asinsvadu veselību, muskuļu spēku, elastību un izturību. Un tam ir arī daudz citu lielisku priekšrocību, kā piemēram, līdzsvara, koordinācijas, motorisko prasmju un reakcijas uzlabošana.

Un šim ir arī citi svarīgi ieguvumi, iesaistoties dejā – tas ir būtiski emocionālajai labklājībai. Dejošana samazina stresu un trauksmi, veicinot relaksāciju. Kopumā deja var atbrīvot endorfīnus, mūsu laimes hormonus, kas ir lielisks veids, kā pacelt garastāvokli. Kuram gan tas varētu nepatikt?

Sociālā saikne

Dalība Luna spēlē, kur mijiedarbojas lielākas grupas, tas ir lielisks veids, kā veicināt sociālo saikni ar citiem un vairot savu pārliecību. Šāda veida sadarbība veicina komandas darbu,kas ir laba prasme, ko attīstīt personīgai un profesionālai izaugsmei, mēģinot sasniegt kopīgus mērķus. Sociālā saikne ir būtiska cilvēka labklājībā, un tai ir nozīmīga loma mūsu dzīvēs.

Dažādas vides, kuras Luna pārvērtīs maģijā:

Tirdzniecības centri un lielveikali

Sporta kompleksi

Iekštelpu rotaļu laukumi

Bibliotēkas

Ģimeņu izklaides centri

Ģimeņu restorāni

Kopienas centri

Muzeji

Tas ir piemērots ikvienam, neatkarīgi no kā, vienkārši piedalieties spēlē un esiet gatavs jautrībai radot maģiskus mirkļus!

Neuztraucieties, ja jums ir pieprasījums izveidot šo spēli ārpus telpām, jo mums ir pieejams risinājums arī tam, spēle – SONA!

Vairāk informācijas iegūsiet mūsu katalogā -> vai sazinoties ar kontaktpersonām, kas norādītas mājaslapā.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums

Skatīt mūsu
produktus