Āra trenažieru laukumu tendences 2022. gadam

21/02/2022
Āra trenažieri

Pārdzīvojuši šos pēdējos gadus, mēs ar nepacietību gaidām, kad atgriezīsimies normālā dzīves ritmā, lai gan tas notiks palēnām. Kamēr trenažieru un sporta zāles joprojām cenšas atgūt pamatu zem kājām, nozares priekšplānā ir nonākuši āra sporta laukumi un treniņu aprīkojums, un pasaules parkus un rotaļu laukumus ir pārņēmušas daudzas jaunas iespējas un inovācijas.

Lai gan āra trenažieru laukumu aprīkojums ir pieredzējis vairākus lieliskus uzlabojumus, cilvēki ar dedzību no jauna atklāj arī laika gaitā pārbaudītu āra treniņu aprīkojumu, kurš piesaista arvien jaunus vingrotgribētājus un aicina iziet dabā.

Apskatīsim dažas āra trenažieru laukumu tendences 2022. gadam!

Svaru treniņi

“Sisu” ir vārds somu valodā, kuram ir grūti atrast tiešu tulkojumu. Patiesībā tas neapzīmē priekšmetu, bet gan sajūtu vai attieksmi. “Sisu” ir apņemšanās un drosme “rakt dziļāk” un turpināt censties pat, ja esam pārguruši un gribam padoties. “Sisu” dod papildu sparu un palīdz pārvarēt grūtības. Attiecīgi “Lappset” jaunākā āra sporta aprīkojuma līnija ir radīta, lai rastu savu iekšējo “sisu” un vienlaikus paceltu treniņus nākamajā līmenī.

“Sisu Fitness” ir daudzpusīga un iekļaujoša svaru treniņu līnija, kura sniedz ikviena lietotāja vajadzībām un spējām piemērotu pieredzi. “Sisu Fitness” līnijas pielāgojamais un pilnībā paslēptais iekšējais mehānisms nodrošina, ka varēsiet uzstādīt svaru, kuru varat pacelt, un jums nebūs jāuztraucas par to, vai pirksti tiks iespiesti starp svaru plātnēm, kā tas ir, piemēram, trenažieru zālē.

“Sisu Fitness” līnija ir acij tīkama un izgatavota no kvalitatīviem, izturīgiem materiāliem, turklāt to ir viegli uzstādīt un apkopt, tādējādi pašvaldības var ietaupīt dārgos resursus laikā, kad vairums vietvaru meklē veidus, kā samazināt izmaksas.

Guy doing parkour

Parkūrs

Parkūrā galvenais mērķis ir izdarīt plūstošu un nepārtrauktu kustību telpā, parasti pilsētvidē, skrienot, lecot vai rāpjoties pāri ceļā sastaptajiem šķēršļiem. Lai gan parkūrs ir ielu sporta veids, parkūra parki kļūst arvien populārāki. “Dash Parkour” laukumiem ir augstāka funkcionalitāte un tajos var veikt neskaitāmas kustību kombinācijas. Modulējamais laukums ļauj trenēties gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem entuziastiem. Laukums ir izstrādāts un testēts atbilstoši ES standartiem, tādēļ ilgi saglabā sākotnējo izskatu.

Spēlējam ķerenes?

Aizmirstiet visu, ko zinājāt par spēļu klasiku – ķerenēm. Nu, varbūt ne gluži visu… vārdu sakot, “Lappset TAG” ir jaunā un modernizētā ķereņu versija. Spēles noteikumi nav mainījušies, taču tagad tajā var iesaistīt parkūra elementus un šķēršļu joslu, lai pārvērstu spēli pamatīgā un aizraujošā treniņā. “Lappset TAG” laukums ir piemērots dažādiem prasmju līmeņiem un tam ir pretslīdēšanas virsmas, kas ļauj trenēt spēlētāju spēku un veiklību, cenšoties vienam otru noķert.

Funkcionālie treniņi

Šos treniņus popularizējis gan krosfits, gan piedzīvojumu un augstas izturības sacensības.“Lappset Fitness” ir kompakts un efektīvs āra trenažieru laukums dažādiem treniņiem un sporta veidiem, un tā ierīkošanai nav nepieciešams ļoti daudz vietas. Tas tika izveidots sadarbībā ar pasaules krosfita čempionu 2009. gadā Miko Salo (Mikko Salo), tādējādi nodrošinot funkcionalitāti un apliecinot, ka šis laukums nav sasteigts mēģinājums sekot jaunākajām modes tendencēm, bet gan rūpīgi izplānots un prasmīgi izstrādāts ārtelpu treniņu aprīkojums, kuru lietotāji ir iecienījuši jau vairāk nekā desmit gadus.

Un vēl! Ikkatrs var izbaudīt “Lappset Fitness” laukumus. Tie veido sociāli un ekonomiski iekļaujošu pilsētas sporta laukumu pamatu.

Ķermeņa svara treniņi

Jūs jau esat iepazinušies ar “Sisu Fitness” un “Lappset Fitness” līniju, bet tagad iepazīstināsim ar “Sisu Fitness Frame” āra fitnesa aprīkojumu, kurš apvieno abu līniju labākās īpašības un ir papildināts dažām papildfunkcijām, kuras uzlabo treniņu.

“Lappset” jaunākais āra treniņu produkts “Sisu Fitness Frame” paceļ funkcionālus treniņus jaunā līmenī, nepalielinot brīvās telpas prasības. Tas gan neietekmē lietotāju skaitu, jo lielāko “Sisu Fitness Frame” rāmi vienlaikus var ērti izmantot līdz pat 20 cilvēki. Standarta krosfita treniņu zāles ir milzīgas un parasti atrodas kādas noliktavas pagrabā. Tā, protams, ir lieliska atmosfēra, kurā skatīties šausmenes, bet treniņos mēs visi dodam priekšroku svaigam gaisam un gribam uz ādas just spirgtu vēsmu. Neviens negrib ieelpot iepriekšējā treniņa dalībnieku netīro sviedru smaku.

“Sisu Fitness Frame” ir āra sporta aprīkojums, kurš pilnībā mainīs gan individuālos, gan grupu treniņus un kļūst arvien populārāks.

Geimings ienāk fiziskajā pasaulē

Visā pasaulē parādās arvien vairāk “Yalp Interactive” interaktīvā sporta zonu, jo modernās tehnoloģijas sniedz jaunu un aizraujošu iespēju klāstu. Interaktīvās spēles un sporta veidi vieno digitālo un fizisko pasauli. Geiminga pasaule attīsta iztēli, palīdz mācīties, sniedz izklaidi un dažādību, emocijas, sasniedzot nākamo līmeni, un iespēju pielāgot līmeņus katra spēlētāja prasmēm. Fiziskā pasaule sniedz fiziskās aktivitātes, sociālo kontaktu, iesaisti kopienas dzīvē un patīkamo sajūtu, kura pārņem, atrodoties ārā. Apvienojot abas pasaules, mēs sevi attīstām jaunā līmenī. Mūsuprāt, interaktīvas spēlēs apvieno abu pasauļu labākās īpašības.

Jaunums! Yalp+ lietotne

Spēles jaunā līmenī! Mūsu interaktīvajos rotaļu un sporta laukumos iegūto punktu skaitu var reģistrēt Yalp+ lietotnē. Lietotne nav obligāti jālieto kopā ar mūsu produktiem, tomēr tā ļauj spēlētājiem skaitīt punktus un piedalīties vispasaules sacensībās.

Interaktīvās sporta zonas var iedvesmot jauno paaudzi kļūt aktīvai un dzīvot veselīgu dzīvesveidu.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums

Skatīt mūsu
produktus